FAQ

Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Tak, do produkcji naszej biżuterii używamy specjalnych środków chroniących przed zabrudzeniami.

W przypadku miedzi jest to lakier, który oprócz tego że chroni, wydłuża również proces możliwej zmiany koloru (np. poprzez działanie promieni UV). Należy jednak pamiętać, iż każdy lakier z czasem ulega wytarciu (podczas eksploatacji produktu).

Drewno natomiast zabezpieczone jest olejem.

Pomimo tego, iż nasza biżuteria jest zabezpieczona, nie rekomendujemy kontaktu z wodą i/lub detergentami. Aby mieć pewność, iż biżuteria pozostanie bezpieczna, należy ją zdjąć przed wykonaniem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wszystkie sztyfty, bigle oraz łańcuszki wykonane są ze stali chirurgicznej, natomiast mechanizmy klipsów i spinek do mankietów – z metalu pokrytego platyną (wolną od szkodliwych pierwiastków takich jak nikiel czy kadm). Istnieje również możliwość wykonania biżuterii na indywidualne zamówienie – z wykorzystaniem srebra bądź złota.

W celu uzyskania więcej informacji, skontaktuj się z nami drogą mailową.

Jako producent nie rekomendujemy pryskania biżuterii perfumami, które najczęściej mają w składzie alkohol. Najbezpieczniej jest najpierw spryskać się perfumami, a następnie założyć biżuterię CU.Earrings.

Część naszych produktów dostępna jest od ręki w terminie 1-2 dni robocze (specjalne oznaczenie w karcie produktu „w magazynie”), dla pozostałych produktów jest to 3-4 dni robocze (o ile w karcie produktu nie zaznaczono inaczej). Należy pamiętać, aby do podanego terminu doliczyć czas potrzebny na dostarczenie produktu (z reguły 1-2 dni robocze). Dla zamówień indywidualnych czas realizacji zamówienia potwierdzany jest w korespondencji mailowej (w zależności od skomplikowania projektu).

Tak, każdy produkt z oferty bieżącej znajdującej się na naszej stronie można zwrócić w ciągu 14 dni. Zwrotom nie podlegają zamówienia indywidualne, wykonane na specjalne życzenie klienta.

Więcej informacji jak dokonać zwrotu towaru znajdziesz w Regulaminie.

Z przyczyn technologicznych najmniejszym możliwym do wykonania kolczykiem jest ten o średnicy 12 mm. Naszym zdaniem, nawet gdyby było to możliwe, na mniejszej powierzchni struktura forniru byłaby zupełnie niewidoczna.